KeSport

Ubornyák arannyal térhetett haza a nemzetközi tornáról

title

Remekül sikerült a belga-német határnál, Kelmisben megrendezett viadal az olimpiai, világ- és Európa-bajnoki érmes Hatos Gábor irányította magyar válogatott számára. A megszerzett hat éremből négy aranyérem volt, valamint a csapatpontversenyben is előkelő helyen zárt a magyar küldöttség. Minden idők egyik legsikeresebb és legismertebb szabadfogású birkózójáról, a háromszoros olimpiai bajnok, hatszoros világ- és Európa-bajnok Buvajszar Szajtyijevről
2018-04-23 20:01 :: kesport.hu :: megosztás

Gólszegény meccsen maradt alul a KLC-KTE SI

title

Nem sikerült megismételnie bravúros teljesítményét a KLC-KTE SI-nek, mely hazai pályán kapott ki a Lakitelektől vasárnap. Bende Csaba: Egy nagyon szervezett és jól védekező csapat ellen játszottunk, akik szinte alig jutottak el kapunkig, góljukat is egy 40 méteres ívelés után szerezték. Sajnos mezőnyfölényünk meddőnek bizonyult, az ellenfél kapuja előtt sorra rossz döntéseket hoztunk, keveset használtuk a
2018-04-23 09:31 :: kesport.hu :: megosztás

Milák Kristóf volt a sztár a KESI versenyén

title

Szombaton a Kecskeméti Fürdőben került megrendezésre, az I Tavaszi Házi Úszóverseny, amit a Kecskeméti Sportiskola úszó szakosztálya szervezett a 8-11 éves korú gyerek részére. A versenyen összesen 68 gyerek 24 versenyszámban mérte össze úszótudását. Az úszószakosztály dolgozói igyekeztek mindent megtenni azért, hogy a rendezvényről senki se távozzon üres kézzel, ezért korosztályonként az első három érmeket,
2018-04-23 09:27 :: kesport.hu :: megosztás

Kökény Petráék gőzerővel készülnek az Eb-selejtezőkre

title

Gőzerővel készül jövő heti Európa-bajnoki selejtezőkre a férfi U20-as és a női U19-es válogatott. Előbbiek Kazincbarcikán, utóbbiak Mátraházán edzőtáboroztak a héten és több felkészülési mérkőzést is játszottak. A lányoknál Jerome Dumas már kijelölte azt a 12 fős keretet, amely vasárnaptól Szegeden folytatja a tréningeket és onnan utazik majd Szerbiába. A lányok három edzőmérkőzést játszottak a
2018-04-23 09:22 :: kesport.hu :: megosztás

Árva Cintia kirobbanó formában

title

Hétvégén Pécs mellett, Vajszlón került megrendezésre súlyemelő sportágban a Diákolimpia Országos Döntője. Kecskeméti TE csapatából tizenegy fő szerzett jogosultságot, hogy képviselje tanintézményét. Ifjúsági korcsoportban lépett dobogóra Árva Cintia, aki ezen a versenyen iskoláját, a Kada Elek Szakközépiskolát képviselte. Árva Cintia ifjúsági válogatotthoz méltóan versenyzett, hiszen 53 kg-os súlycsoportban 65 kg-ot szakított, lökésben 81 kg-ot teljesített,
2018-04-23 09:06 :: kesport.hu :: megosztás

Gálázott a KHTK és a Soltvadkert – megye I. eredmények

title

A Kiskunfélegyháza és a Soltvadkert is hazai környezetben nyitotta meg a gólcsapokat. Előbbi 8-at rúgott, míg utóbbi hatig jutott a 22. fordulóban. Tabella Bácsalmási PVSE – Faddikorr KFC 1-1 (0-0) BPVSE: Eckert – Princz, Baladin, Turi (Nyúl 70.), Hernády, Sibalin, Rudics (Nincsevics 56.), Schneider, Illés, Jenei, Szádeczky. KFC: Borka – Dordevic, Willy, Gillich, Amariutei, Mihalkó,
2018-04-23 08:34 :: kesport.hu :: megosztás

Izgalmakban bővelkedő versenyen vannak túl a dartsosok

title

Lezajlott az I. Trabant Grand Prix Open Darts Kupa, amely az első dupla be – dupla kiszállós versenyük volt. Izgalmas meccseken alakult ki a végeredmény. 1. helyezett: Boros Gábor 2. helyezett: Forró Dániel 3. helyezett: Borsos Tamás 4. helyezett: Kovács Zoltán Legtöbb 180 különdíj : Boros Gábor (2) Legmagasabb kiszálló különdíj : Boros Gábor
2018-04-23 00:27 :: kesport.hu :: megosztás

Egy félidőt bírt a KLC ellen a Harta

title

Ezúttal a Harta vendége volt a megye I-es csapat, ahol egy nagyon szívósan és lelkesen küzdő ellenféllel találkozott. A hazaiak egy félidőn át tudták tartani magukat, s bár nem adták olcsón a bőrüket, végül nem tudták feltartóztatni a lila-fehéreket. Az első perctől egyértelművé váltak a szerepek, a Harta sokszor 10 emberrel bekkelt a saját kapuja
2018-04-23 00:13 :: kesport.hu :: megosztás

Nem sikerült megtörni a Szolnok lendületét

title

Vojvoda Dávid triplával kezdődött a mérkőzés. A hazaiaknál Bernard Thomspon szerezte az első pontokat, majd Dramicsanin büntetőkből és ziccerből is betalált. A Kecskemétnek sikerült rendre kosarakkal befejezni a támadásaikat, és Dramicsanin középtávolijával a negyedik percben 12-5-re vezettek. Vendég oldalról Kendrick Perry gyors 5 pontjával kezdődött meg a szolnoki roham. 3 perccel a negyed vége előtt
2018-04-22 21:02 :: kesport.hu :: megosztás

2018-04-24 07:17